Sigbjørn Høidalen: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Sigbjorn (diskusjon | bidrag)
Ny side: Sigbjørn Høidalen var skogbrukssjef i Valle og Bykle kommunar frå februar 1997 til juni 2002. Journalist i Setesdølen frå 1. juli 2002 til 31. desember 2003. Aktiv i sangkoret Syngjand...
 
Siri J (diskusjon | bidrag)
litt tekniske ting mm
Line 1: Line 1:
Sigbjørn Høidalen var skogbrukssjef i Valle og Bykle kommunar frå februar 1997 til juni 2002. Journalist i Setesdølen frå 1. juli 2002 til 31. desember 2003. Aktiv i sangkoret Syngjandi, Setesdal Spelemannslag og Bygland Dramatiske Selskab.
'''Sigbjørn Høidalen''' var skogbrukssjef i [[Valle]] og [[Bykle]] kommunar frå februar 1997 til juni 2002. Han var journalist i [[Setesdølen]] frå 1. juli 2002 til 31. desember 2003. Aktiv i sangkoret Syngjandi, Setesdal Spelemannslag og Bygland Dramatiske Selskab.


Har seinare vore redaktør i Drangedalsposten, studert journalistikk ved Høgskulen i Volda og arbeidd som journalist i Nationen. Er frå 17. januar 2011 tilsett som journalist i lokalavisa Varingen i Nittedal kommune.
Sigbjørn Høidalen har seinare vore redaktør i Drangedalsposten, studert journalistikk ved Høgskulen i Volda og arbeidd som journalist i Nationen. Frå 17. januar 2011 er han tilsett som journalist i lokalavisa Varingen i Nittedal kommune.
 
{{DEFAULTSORT:Høidalen, Sigbjørn}}
[[Kategori:Journalister]]
[[Kategori:Personer fra Valle kommune]]
[[Kategori:Fødsler i 1970]]

Versjonen frå 7. desember 2010 kl. 20:47

Sigbjørn Høidalen var skogbrukssjef i Valle og Bykle kommunar frå februar 1997 til juni 2002. Han var journalist i Setesdølen frå 1. juli 2002 til 31. desember 2003. Aktiv i sangkoret Syngjandi, Setesdal Spelemannslag og Bygland Dramatiske Selskab.

Sigbjørn Høidalen har seinare vore redaktør i Drangedalsposten, studert journalistikk ved Høgskulen i Volda og arbeidd som journalist i Nationen. Frå 17. januar 2011 er han tilsett som journalist i lokalavisa Varingen i Nittedal kommune.