Hopp til innhald

Kristian Tønnesøl

Frå Setesdalswiki
Versjonen frå 20. februar 2024 kl. 22:20 av Tønna (diskusjon | bidrag) (Oppretta sida med «Kristian Tønnesøl født i 27. Juli 1980 i Grimstad. Flyttet til Evje i 2019 sammen med Solfrid Tønnesøl og deres 2 barn. De kjøpte da Hagen gård på Åmland på odel. Svigerforeldrene Kjell Aslak Omland og Torhild Omland bygde egen bolig på Åmland. På Hagen gård produseres det ved og gassform. Kristian jobber i Bufetat Region Sør som seniorrådgiver innen eiendomsforvaltning og prosjektleder eiendom. På fritiden er han leder for Troll…»)
(skil) ← Eldre versjon | Siste versjonen (skil) | Nyare versjon → (skil)

Kristian Tønnesøl født i 27. Juli 1980 i Grimstad. Flyttet til Evje i 2019 sammen med Solfrid Tønnesøl og deres 2 barn. De kjøpte da Hagen gård på Åmland på odel. Svigerforeldrene Kjell Aslak Omland og Torhild Omland bygde egen bolig på Åmland. På Hagen gård produseres det ved og gassform.

Kristian jobber i Bufetat Region Sør som seniorrådgiver innen eiendomsforvaltning og prosjektleder eiendom. På fritiden er han leder for TrollAktiv cup og klokker i Evje kyrkje. Han har tidligere vært i styret på Evjetun i 4 år og i vara i styret til Evje sau og geit.