Garn og Lysstua: Skilnad mellom versjonar
Hopp til navigering
Hopp til søk
s →Eksterne lenker: fjernet en uvirksom lenke og lagt til en ny |
s Fjernet en uvirksom lenke |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
==Eksterne lenker== | ==Eksterne lenker== | ||
*[http://hytteisetesdal.no/index.php?m=nyhet2&m_action=les_mer&id=167 Om Garn og Lysstua hos hytteisetesdal.no] | *[http://hytteisetesdal.no/index.php?m=nyhet2&m_action=les_mer&id=167 Om Garn og Lysstua hos hytteisetesdal.no] | ||
[[Kategori:Næringsliv i Evje og Hornnes]] | [[Kategori:Næringsliv i Evje og Hornnes]] | ||
[[Kategori:Butikker]] | [[Kategori:Butikker]] | ||
[[Kategori:Etableringer i 2008]] | [[Kategori:Etableringer i 2008]] | ||
Siste versjonen frå 16. november 2021 kl. 07:13

Foto: Siri Johannessen
Garn og Lysstua AS i det gamle Birkelandshuset rett ved rutebilstasjonen på Evje åpnet dørene 31. januar 2008. Eier er Marianne Dovland, og i butikken finnes garn og oppskrifter til hekling og strikking, broderi- og sytilbehør, et eget rom med designlys i mange former og farger, pyntefigurer fra Willowtree og mer.
For kunder med god tid eller lyst på en håndarbeidsprat står kaffen klar, og den første torsdagen i hver måned utenom mai-august er det strikkekafe fra klokka 17 til 20.

Foto: Siri Johannessen