Linda Rabbe Haugen: Skilnad mellom versjonar
Samtykke |
Oppdaterte litt |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{{Person | bilde = Linda Rabbe Haugen.jpg| bildetekst = | fdag = 24| fmåned = 3| får = 1979| ddag = | dmåned = | dår = |Samtykke = ja }}'''Linda Rabbe Haugen''' (født 24. mars 1979) er energirådgiver i Rejlers, et firma som kjøpte opp Agder Energi Nettkonsult, hvor hun jobbet fra august 2010. I jobben er typiske arbeidsoppgaver energieffektivisering for ulike byggeiere, energioppfølging og energimerking. Linda Rabbe Haugen studerte på Universitetet i Agder Grimstad fra 2001 til 2004 og tok en bachelorgrad i energi og økonomi og utvidet den året etter med en bachelorgrad i konstruksjon. Deretter arbeidet hun som stikningsingeniør i Skanska, først som innkjøper og ansvarlig for MC completion på Ormen Lange MIC, deretter som KS-ansvarlig - og planlegger på veiutbygging - E18 Bommestad - Langåker. I januar 2008 begynte hun som senioringeniør i Agder Energi Produksjon hvor hun var senioringeniør i støttefunksjon rundt Agder Energi Produksjon sin gruppesentral til hun begynte som energirådgiver. | {{Person | bilde = Linda Rabbe Haugen.jpg| bildetekst = | fdag = 24| fmåned = 3| får = 1979| ddag = | dmåned = | dår = |Samtykke = ja }}'''Linda Rabbe Haugen''' (født 24. mars 1979) er frå 2017 lærar på Søgne videregående skole. Hun var tidligere energirådgiver i Rejlers, et firma som kjøpte opp Agder Energi Nettkonsult, hvor hun jobbet fra august 2010. I jobben er typiske arbeidsoppgaver energieffektivisering for ulike byggeiere, energioppfølging og energimerking. Linda Rabbe Haugen studerte på Universitetet i Agder Grimstad fra 2001 til 2004 og tok en bachelorgrad i energi og økonomi og utvidet den året etter med en bachelorgrad i konstruksjon. Deretter arbeidet hun som stikningsingeniør i Skanska, først som innkjøper og ansvarlig for MC completion på Ormen Lange MIC, deretter som KS-ansvarlig - og planlegger på veiutbygging - E18 Bommestad - Langåker. I januar 2008 begynte hun som senioringeniør i Agder Energi Produksjon hvor hun var senioringeniør i støttefunksjon rundt Agder Energi Produksjon sin gruppesentral til hun begynte som energirådgiver. | ||
Linda Rabbe Haugen vokste opp i [[Valle]], men bor nå i Mandal. Hun | Linda Rabbe Haugen vokste opp i [[Valle]], men bor nå i Harkmark i Mandal. Hun var en av flere som skrev på [[Energibloggen]], en blogg om energiøkonomisering. | ||
==Eksterne lenker== | ==Eksterne lenker== | ||
Versjonen frå 16. juli 2018 kl. 13:19
| Linda Rabbe Haugen | ||
|---|---|---|
| Født: | 24. mars 1979 (47 år) | |
Linda Rabbe Haugen (født 24. mars 1979) er frå 2017 lærar på Søgne videregående skole. Hun var tidligere energirådgiver i Rejlers, et firma som kjøpte opp Agder Energi Nettkonsult, hvor hun jobbet fra august 2010. I jobben er typiske arbeidsoppgaver energieffektivisering for ulike byggeiere, energioppfølging og energimerking. Linda Rabbe Haugen studerte på Universitetet i Agder Grimstad fra 2001 til 2004 og tok en bachelorgrad i energi og økonomi og utvidet den året etter med en bachelorgrad i konstruksjon. Deretter arbeidet hun som stikningsingeniør i Skanska, først som innkjøper og ansvarlig for MC completion på Ormen Lange MIC, deretter som KS-ansvarlig - og planlegger på veiutbygging - E18 Bommestad - Langåker. I januar 2008 begynte hun som senioringeniør i Agder Energi Produksjon hvor hun var senioringeniør i støttefunksjon rundt Agder Energi Produksjon sin gruppesentral til hun begynte som energirådgiver.
Linda Rabbe Haugen vokste opp i Valle, men bor nå i Harkmark i Mandal. Hun var en av flere som skrev på Energibloggen, en blogg om energiøkonomisering.