Else Haugland: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Geir Daasvatn (diskusjon | bidrag)
s Rettet navn på Øyvind Olsen
Geir Daasvatn (diskusjon | bidrag)
s Nok en navneretting
Line 5: Line 5:
Else er engasjert i lokalpolitikken. Ho er leiar for [[Evje og Hornnes Arbeiderparti]]. Ho er også idrettsjente. Ho er Noregsmeistar i ''Kettlebells'', ei form for kulelyfting.
Else er engasjert i lokalpolitikken. Ho er leiar for [[Evje og Hornnes Arbeiderparti]]. Ho er også idrettsjente. Ho er Noregsmeistar i ''Kettlebells'', ei form for kulelyfting.


Else og Øystein bur i [[Svartevegen]] ved [[Arendalskrysset]] i Evje.
Else og Øyvind bur i [[Svartevegen]] ved [[Arendalskrysset]] i Evje.


== Kjelder og eksterne lenker ==
== Kjelder og eksterne lenker ==

Versjonen frå 25. januar 2017 kl. 00:28

Else Haugland
Else 2014.
Født: 1969 (alder 56–57)

Else Haugland (fødd 1969) er lokalbanksjef i Sparebanken Sør Evje. Tidlegare har ho vore rådgjevar i Nordea (1999-2005), finansiell rådgjevar i Storebrand (2005-2010), salssjef i Storebrand (2010-2011) og investeringsrådgjevar i Sparebanken Sør (frå august 2011) før ho blei lokalbanksjef for Sparebanken Sør sitt avdelingskontor på Evje i 2013.

I november 2016 blei det kjent at Else Haugland hadde kjøpt Hotell Dølen på Evje saman med sambuar Øyvind Olsen. Overtakinga skulle skje i januar 2017. Else skulle då slutte som banksjef i Sparebanken Sør.

Else er engasjert i lokalpolitikken. Ho er leiar for Evje og Hornnes Arbeiderparti. Ho er også idrettsjente. Ho er Noregsmeistar i Kettlebells, ei form for kulelyfting.

Else og Øyvind bur i Svartevegen ved Arendalskrysset i Evje.

Kjelder og eksterne lenker