Reidar Heivoll: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
En start
 
Geir Daasvatn (diskusjon | bidrag)
s Lagt inn et par lenker
 
(4 mellomliggjande versjonar av 2 brukarar er ikkje viste)
Line 1: Line 1:
Reidar Heivoll (født 3. september 1955) er HMS-rådgiver i Setesdal Bedriftshelsetjeneste. Han har arbeidd 35 år i politiet, dei siste 15 åra som personalsjef. Han  begynte i noverande jobb 1. desember 2012. I politiet var han også tillitsvald i Politiets Fellesforbund før han vart personalsjef.
{{Person | bilde = | bildetekst = | fdag =3 | fmåned =9 | får =1955 | ddag = | dmåned = | dår = | skjulfødselsdag = }}
'''Reidar Heivoll''' (født 3. september 1955) er HMS-rådgiver i [[Setesdal bedriftshelsetjeneste]]. Han har arbeidet 35 år i politiet, de siste 15 år som personalsjef. Han  begynte i nåværende jobb [[1. desember 2012]]. I politiet var han også tillitsvalgt i Politiets Fellesforbund før han ble personalsjef.


I fritida er han oppteken av jakt og friluftsliv og han har drive med orientering i 50 år. Han bur i Finsland, og orienteringsaktiviteten er knytt til Songdalen.  
I fritida er han opptatt av jakt og friluftsliv og han har drevet med orientering i 50 år. Han bor i [[Finsland]], og orienteringsaktiviteten er knyttet til Songdalen IL.  


Han ble valgt inn i Songdalen kommunestyre i 2011 for Sp og er leder av planutvalget 2015-2019.
Han ble valgt inn i [[Songdalen kommunestyre]] i 2011 for Sp og er leder av planutvalget 2015-2019.


Kilder
== Kilder ==
Opplyst i samtale 20. april 2017
Opplyst i samtale [[20. april 2017]]
 
{{DEFAULTSORT:Heivoll, Reidar}}
[[Kategori:Personer fra Songdalen kommune]]
[[Kategori:Fødsler i 1955]]

Siste versjonen frå 14. januar 2018 kl. 08:05

Reidar Heivoll
Født: 3. september 1955 (70 år)

Reidar Heivoll (født 3. september 1955) er HMS-rådgiver i Setesdal bedriftshelsetjeneste. Han har arbeidet 35 år i politiet, de siste 15 år som personalsjef. Han begynte i nåværende jobb 1. desember 2012. I politiet var han også tillitsvalgt i Politiets Fellesforbund før han ble personalsjef.

I fritida er han opptatt av jakt og friluftsliv og han har drevet med orientering i 50 år. Han bor i Finsland, og orienteringsaktiviteten er knyttet til Songdalen IL.

Han ble valgt inn i Songdalen kommunestyre i 2011 for Sp og er leder av planutvalget 2015-2019.

Kilder

Opplyst i samtale 20. april 2017